Dzień 10 Kpop Challenge: Piosenka, na którą ostatnio ,,zachorowałam” :)

Szczerze w październiku poznałam wiele nowych dla mnie zespołów.
Nie przedłużając przedstawiam wam trzy piosenki, które ciągle włączam na telefonie i w MP3.

1. 24K- Still 24K
TOTALNA PETARDA !! Nie umiem sobie wybaczyć, że wcześniej nie znalazłam tej utalentowanej bandy chłopaków. Piosenka w genialny sposób pokazuje pewną wiarę w samego siebie.
,,[...]Niektórzy się poddadzą, a inni spadną w dół, ale my wciąż się pniemy”(,,몇몇은 포기해도 몇몇은 쓰러져도 여전히 그대로”) ten cytat właśnie genialnie pokazuje dążenie do postawionego sobie celu i wytrwałości. Sam teledysk i tekst piosenki są bardzo mocne i uderzają na myśli odbiorcy. Poza tym posiada padający w ucho rytm i rap.

2. WINNER- SENTIMENTAL
Piosenka smutnego chłopaka, z którym zerwała dziewczyna? Nic bardziej mylnego. Przyznam szczerze, iż z utworami WINNER już miałam styczność się spotkać, ale jakoś nie polubiłam za bardzo ich twórczości. Po tym kawałku zmieniłam o nich zdanie ;) Co najbardziej mi się podoba ? CHYBA WSZYSTKO !! Świetna robota chłopaków to klucz do podbicia mi serca własnie przez nich. Oby było tylko lepiej.

,, Przychodzi do mnie to uczucie,Z jakiegoś powodu czuję się urażony. Więc znowu próbuję do ciebie zadzwonić, na wypadek, gdybyś czuła to samo.”

3. Pentagon- Gorilla
Nowy zespół więc prędzej czy później musiałby się znaleźć i na takiej liście. O historii tego boys bandu zamierzam zrobić osobny wpis w serii ,,Co myślę o Comebackach”. Więc oczekujcie :)
Wracając… utwór jest świetny!! Wątek oczywisty… Zakochany chłopak. Przyznam, ze powoli chce wyjść z takich piosenek i zacząć słuchać utworów nie związanych z miłością , ale… WIĘKSZOŚĆ TO PIOSENKI O MIŁOŚCI. A tak poza tym to kawałek jest godny polecenia i okażcie miłość nowym chłopcom <3

Pewnie wymieniłabym więcej, ale chyba bym was zasypała ilością. Jak widzicie każdy fan poznaje wszystko od podstaw. Nie ważne czy słuchasz k-popu dwa miesiące czy pięć lat, zawsze będzie dla ciebie coś nowe.

Miłego dnia,
Trishka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>