Dzień 12 Kpop Challenge: Piosenka, która przypomina mi moje dzieciństwo :)

Nie oszukujmy się, wraz z przekroczeniem progu nastoletniego szaleństwa trzeba coś za sobą zostawić… Tą rzeczą jest właśnie dzieciństwo

Nie mogę narzekać na moje lata z piaskownicy, ponieważ były one radosne i pełne dziecięcego uśmiechu. Dlatego ten czas będę szczególnie miło wspominać. Oczywiście, mam też piosenkę, która mi przypomina te dziecięce chwile. Jest nią utwór spod skrzydeł Girls` Generation a kawałek to Gee.

Przyznam się szczerze, że będąc trzyletnią dziewczynką takiego typu hity słuchałam. Głównie uwielbiałam szybki rytm i urocze piosenki. To pierwszy powód dla którego właśnie ta piosenka kojarzy mi z małą,rozbrykaną mną.

Drugi jest nie co nieoczywisty. Mianowicie… Dziewczyny na teledysku wyglądają tak uroczo ^^ Twarzą przypominają mi kochane dziewczynki, oczywiście nie obrażając ich.

Choć tekst piosenki nie nawiązują do dzieci lecz do miłości odkąd zobaczyłam ta piosenkę to od razu wiedziałam, że to moja piosenka dzieciństwa :)

A jaka jest wasza piosenka z lat zabawek i placu zabaw?
Trishka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>